Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Novinky emailem
Jaroměřsko > Krimi

Neřidič způsobil nehodu u Černožic

anonymně / 4.12.2017, Černožice - Jaroměřsko
V sobotu 2.12. v 18.45 došlo na silnici I. třídy č. 33 v katastru obce Černožice ke střetu dvou osobních vozidel. Řidič auta Opel Vectra, který jel od Jaroměře na Hradec Králové, pravděpodobně nedodržel bezpečnou vzdálenost za před ním jedoucím vozidlem značky Peugeot 207 a narazil do něho.
 

Ke zranění řidičů ani jejich spolujezdců nedošlo. Policisté u obou řidičů vyloučili alkohol dechovou zkouškou. Na vozidlech odhadli škodu na 50 tisíc korun. Následně v evidencích zjistili, že 19letý řidič Oplu nevlastní žádné řidičské oprávnění. Mladík se hájil vysvětlením, že měl rodinný pohřeb a neměl ho tam kdo odvézt. 
Přesná příčina a míra zavinění jsou předmětem dalšího šetření dopravních policistů.

por. Iva Kormošová

zdroj: Policie.cz 

 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 24x
 
 
 
Zpět
24.11.2017 - Na dnešní ustavující schůzi Poslanecké sněmovny se Jiří Hlavatý zřekl svého mandátu poslance. Spolu s ním se ho také zřekl hejtman libereckého kraje Martin Půta a hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová .
23.11.2017 - NÁLEDÍ - včerejší večerní mlha zmrzla. Chodci - našlapujte opatrně, řidiči - jezděte pomalu.
20.11.2017 - Na obchvatu Hořic došlo dnes ráno k nehodě 6 osobních aut a kamionu. Na Hradubické jsou dnes ráno hlášeny hned 3 dopravní nehody v rozmezí 2 hodin. Jezděte opatrně!

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí