Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Jaroměřsko > Krimi

Neřidič způsobil nehodu u Černožic

anonymně / 4.12.2017, Černožice - Jaroměřsko
V sobotu 2.12. v 18.45 došlo na silnici I. třídy č. 33 v katastru obce Černožice ke střetu dvou osobních vozidel. Řidič auta Opel Vectra, který jel od Jaroměře na Hradec Králové, pravděpodobně nedodržel bezpečnou vzdálenost za před ním jedoucím vozidlem značky Peugeot 207 a narazil do něho.
 

Ke zranění řidičů ani jejich spolujezdců nedošlo. Policisté u obou řidičů vyloučili alkohol dechovou zkouškou. Na vozidlech odhadli škodu na 50 tisíc korun. Následně v evidencích zjistili, že 19letý řidič Oplu nevlastní žádné řidičské oprávnění. Mladík se hájil vysvětlením, že měl rodinný pohřeb a neměl ho tam kdo odvézt. 
Přesná příčina a míra zavinění jsou předmětem dalšího šetření dopravních policistů.

por. Iva Kormošová

zdroj: Policie.cz 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 107x
 
 
 
Zpět
23.04.2018 - Dnes máte možnost sledovat přímý přenos zastupitelstva Královéhradeckého kraje.
12.03.2018 - Dnes v 19 hod. bude v Jaroměři na náměstí u kostela sv. Mikuláše demonstrace proti Andreji Babišovi. Každý může přijít vyjádřit svůj názor, vlajky a transparenty s sebou.
12.03.2018 - Náchodská nemocnice zrušila zákaz návštěv
09.02.2018 - Oblastní nemocnice Náchod a.s. vydala dnes odpoledne plošný zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů, a to ve všech nemocnicích ONN a.s. a na všech jejích odděleních. Stejný zákaz platí nemocnici Náchod, ale také Rychnov nad Kněžnou, Broumov, Jaroměř a Nové město nad Metují.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí