Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Jaroměřsko > Krimi

Chronický lhář a podvodník řádil v Jaroměři do června 2016

Sháněl půjčky a přitom používal cizí údaje, a to i svých blízkých

Redakce / 8.01.2018, Jaroměř - Jaroměřsko
Dva roky se táhnoucí vyšetřování uzavřeli v těchto dnech policisté na Jaroměřsku. Jako neúčelné odložili trestní stíhání 42letého muže z Jaroměře, kterého od června 2016 vyšetřovali pro podvodné půjčky, jež si muž nasbíral na osobní údaje a doklady svých rodinných příslušníků, bez jejich vědomí.
 

Způsobenou škodu policisté vyčíslili na 28.000 tisíc korun. Při spletitém prověřování mužova jednání vyšlo najevo, že obdobné majetkové trestné činnosti se měl dopustit i na jiných osobách na Hradecku, kde jej vyšetřují hradečtí kolegové.  

Protože je tato protiprávní činnost většího rozsahu a muži za ni hrozí daleko vyšší postih, jaroměřští policisté trestní řízení odložili jako neúčelné a spis uzavřeli. Nároky poškozených příbuzných na náhradu škody ale samozřejmě nezanikají, dále trvají, poškození nyní mají možnost se jich domáhat v občanskoprávním řízení.

Zdroj: www.policie.cz

 

Související články
Alkohol vládnul novoročním nehodám i na Jaroměřsku

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 233x
 
 
 
Zpět
23.04.2018 - Dnes máte možnost sledovat přímý přenos zastupitelstva Královéhradeckého kraje.
12.03.2018 - Dnes v 19 hod. bude v Jaroměři na náměstí u kostela sv. Mikuláše demonstrace proti Andreji Babišovi. Každý může přijít vyjádřit svůj názor, vlajky a transparenty s sebou.
12.03.2018 - Náchodská nemocnice zrušila zákaz návštěv
09.02.2018 - Oblastní nemocnice Náchod a.s. vydala dnes odpoledne plošný zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů, a to ve všech nemocnicích ONN a.s. a na všech jejích odděleních. Stejný zákaz platí nemocnici Náchod, ale také Rychnov nad Kněžnou, Broumov, Jaroměř a Nové město nad Metují.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí