Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Jaroměřsko > Krimi

Auto skončilo na střeše

anonymně / 13.04.2018, Jaroměřsko
Včera 12.4. krátce po půl páté odpoledne došlo na silnici II. třídy v katastru obce Černilov k havárii osobního vozidla. Řidič auta značky BMW, který jel od Černilova na Libřice, nepřizpůsobil rychlost jízdy vlastnostem vozidla a zejména svým schopnostem, kdy po projetí levotočivé zatáčky dostal smyk a vyjel do protisměru.
 
Přejel silniční příkop, kde narazil do stromu, který vyvrátil ze země a přerazil jeho kmen. Poté se přetočil a skončil na střeše. Čtyřicetiletý muž byl z místa nehody převezen rychlou záchrannou službou do hradecké fakultní nemocnice, odkud byl po vyšetření bez zranění propuštěn. Dechová zkouška byla u něho negativní.
Policisté technickou závadu, jako příčinu dopravní nehody, ohledáním nezjistili, kvůli závadám zadrželi osvědčení o registraci vozidla a muži za přestupek udělili blokovou pokutu. 
Zdroj: policie.cz
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 37x
 
 
 
Zpět
23.04.2018 - Dnes máte možnost sledovat přímý přenos zastupitelstva Královéhradeckého kraje.
12.03.2018 - Dnes v 19 hod. bude v Jaroměři na náměstí u kostela sv. Mikuláše demonstrace proti Andreji Babišovi. Každý může přijít vyjádřit svůj názor, vlajky a transparenty s sebou.
12.03.2018 - Náchodská nemocnice zrušila zákaz návštěv
09.02.2018 - Oblastní nemocnice Náchod a.s. vydala dnes odpoledne plošný zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů, a to ve všech nemocnicích ONN a.s. a na všech jejích odděleních. Stejný zákaz platí nemocnici Náchod, ale také Rychnov nad Kněžnou, Broumov, Jaroměř a Nové město nad Metují.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí