Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Novinky emailem
Jaroměřsko > Doprava > aktuálně

Dopravní omezení na Královédvorsku a v blízkém okolí

Redakce / 3.07.2017, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Královéhradecký kraj vydal zprávu s informacemi o dopravním omezení v kraji během prázdnin. Bohužel v něm chybí například uzavření mostu J. Palacha ve Dvoře Králové a také uzavřená komunikace v Lázních Bělohrad. Doporučujeme proto sledovat před cestou po regionu i mimo něj portál Dopravniinfo.cz, kde jsou uvedeny všechny dopravní omezení včetně silnic III. tříd. My přinášíme seznam uzavírek v našem a sousedních regionech.
 

Zásadním omezením je úplná uzavírka dopravy v daném místě. Ve většině případů je však umožněn průjezd kyvadlově alespoň jedním pruhem, ty zde uvádět nebudeme. Sice určitě znamenají možné zpoždění na cestách, ale neznamenají několikametrovou zajížďku. Na portále dopravniinfo.cz si můžete však snadno zjistit detaily. 

Zásadní je v našem regionu a okolí uzavření mostu Jana Palacha ve Dvoře Králové až do podzimních měsíců a do 30. 7. 2017 ulice Smetanova v Lipnici. 
V nedalekých Lázních Bělohrad je ode dneška uzavřena komunikace II/501 - a to až do 15. října.Dneškem také začíná uzavírka silnice ve Svobodě nad Úpou směrem do Jánských lázní - III/2961.Od železničního přejezdu směrem do Vrchlabí neprojedete v Kunčicích nad Labem až do 29. října 2017.


V Trutnově je uzavřena ulice Petříkovická (Poříčí směrem na Úpici) do 28. srpna 2017.

Od dnešního dne až do 13. srpna je v Novém Městě nad Metují uzavřena silnice III/28252 směrem na Jestřebí.


Kateřina Sekyrková

Zdroj: dopravniinfo.cz

 

Související články
Ve Dvoře Králové je zavřen již druhý most - v Žirči

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 1326x
 
 
 
Zpět
20.11.2017 - Na obchvatu Hořic došlo dnes ráno k nehodě 6 osobních aut a kamionu. Na Hradubické jsou dnes ráno hlášeny hned 3 dopravní nehody v rozmezí 2 hodin. Jezděte opatrně!
30.10.2017 - Rychlíky na trati O30 Pardubice - Liberec již dnes jezdí, stejně jako osobní vlaky na trati 031 Stará Paka - Jaroměř. Ráno měli oba tyto spoje zpoždění do 30 minut.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí