Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Jaroměřsko > Co se děje > společenské akce

Noc venku 2017 - videoreportáž, studentský film a fotogalerie

Redakce / 29.11.2017
Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 se v Hankově domě uskutečnil již čtvrtý ročník benefiční akce Noc venku. Jedná se o výjimečnou akci, která chce veřejnosti zážitkovou formou přiblížit problematiku bezdomovectví, ukázat tvrdou realitu života na ulici, vyvolat diskusi, vybrat trvanlivé potraviny určené pro bezdomovce a umožnit zažít si noc venku přespáním na veřejném prostranství před Hankovým domem.
 
Důležité prezentace

Miloslava Buřilová a Miluše Černá
Terénní sociální práce - Městský úřad Dvůr Králové nad Labem
formát PDF  l  Power point

Studenti Střední školy informatiky a služeb
formát PDF  

Stránky Noci Venku

Noc venku, jejímž organizátorem je Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem a Městské kulturní zařízení Hankův dům, zahájila ředitelka pečovatelské služby Marcela Hauke spolu se starostou Janem Jarolímem a ředitelkou městské knihovny Martou Staníkovou. V průběhu večera byly připraveny zajímavé prezentace věnované sociální problematice, studentské filmy a ukázky, zážitkové programy a výstava fotografií. O hudební stránku večera se postarala královédvorská skupina Green Day Revival.

Naše reportáž: 

Film studentů Gymnázia:

text: Jan Skalický
foto: Jindřich Hauke
Video: Zvičina TV a studenti GymnáziaFOTOGALERIE - Noc venku 2017 Dvůr Králové nad Labem

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 305x
 
 
 
Zpět
23.04.2018 - Dnes máte možnost sledovat přímý přenos zastupitelstva Královéhradeckého kraje.
12.03.2018 - Dnes v 19 hod. bude v Jaroměři na náměstí u kostela sv. Mikuláše demonstrace proti Andreji Babišovi. Každý může přijít vyjádřit svůj názor, vlajky a transparenty s sebou.
12.03.2018 - Náchodská nemocnice zrušila zákaz návštěv
09.02.2018 - Oblastní nemocnice Náchod a.s. vydala dnes odpoledne plošný zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů, a to ve všech nemocnicích ONN a.s. a na všech jejích odděleních. Stejný zákaz platí nemocnici Náchod, ale také Rychnov nad Kněžnou, Broumov, Jaroměř a Nové město nad Metují.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí