Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Jaroměřsko > Co se děje > hudba

Koncert Kamila Střihavky pro nemoc posunut na 5. prosince!

anonymně / 13.11.2017, Dvůr Králové nad Labem
Pozor ZMĚNA TERMÍNU - Kamil Střihavka je nemocen a přijede až 5. prosince!. Vstupenky samozřejmě platí! Farní charita pořádá již počtvrté benefiční koncert. Vloni navštívil Hankův dům v rámci této benefice Petr Bende, letos se můžou diváci těšit na Kamila Střihavku a Leaders, kteří vystoupí se svým Vánočním programem. Koncert se bude konat 14. listopadu 2017 v 19 hodin.
 
Farní charita Dvůr Králové nad Labem pořádá každoročně benefiční koncert, jehož výtěžek jde na podporu služeb, které charita poskytuje. Většina z nich je bezplatná.
Diváci zakoupením vstupenky podpoří mimo jiné provoz Občanské poradny a poskytování služeb Osobní asistence a domácí péče.

Předprodej vstupenek je již zahájen v Hankově domě - telefon 499 320 110 a nebo na telefonu Farní charity 734 435 102. 


KAMIL STŘIHAVKA A LEADERS

Toto spojení trvá již více, jak dva roky. Za tu dobu, odehráli "Lídři" společně s Kamilem Střihavkou dvě jarní a dvě podzimní turné, včetně letní, festivalové sezony 08. Vyvrcholením jejich spolupráce, pak bylo natočení další sólové desky K. Střihavky a to v létě loňského roku, ve studiu Svárov. Toto Kamilovo autorské album s názvem "365" bylo přijato s nadšením nejen odbornou kritikou, ale hlavně samotnými fanoušky, kterým CD "365" bylo určeno především…

Animovaný 3D-videoklip k písni ,,Srdcerváč" z výše jmenovaného alba "365" zabodoval na hudebním kanálu OČKO, na kterém se stal jedním z nejvysílanějších klipů…
V těchto měsících, (květen-září 09) kapela Leaders! vystupuje společně se svým ,,Lídrem" na letních festivalech a samostatných koncertech po celé české republice. Leaders!, hrají ve složení:

  • bicí - Patrik Sas
  • basa - Martin Ivan
  • kytara - Petr Henych
  • klávesy - Štěpán Eliáš


Kamil Střihavka & LEADERS! unplugged


 


Vloni přijal pozvání do Hankova domu na benefiční koncert Petr Bende a Band se svým Vánočním turné. Doprovázeli ho skvělí žáčci naší ZUŠ R. A. Dvorského, sbor Carpe Diem. Fotogalerii z koncertu najdete ZDE

 

Související články
Ve Dvoře Králové vystoupí 22. listopadu Petr Bende. Výtěžek jde na podporu služeb Farní charity.
Fotogalerie z koncertu Petra Bendeho pro Farní charitu Dvůr Králové nad Labem

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2989x
 
 
 
Zpět
23.04.2018 - Dnes máte možnost sledovat přímý přenos zastupitelstva Královéhradeckého kraje.
12.03.2018 - Dnes v 19 hod. bude v Jaroměři na náměstí u kostela sv. Mikuláše demonstrace proti Andreji Babišovi. Každý může přijít vyjádřit svůj názor, vlajky a transparenty s sebou.
12.03.2018 - Náchodská nemocnice zrušila zákaz návštěv
09.02.2018 - Oblastní nemocnice Náchod a.s. vydala dnes odpoledne plošný zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů, a to ve všech nemocnicích ONN a.s. a na všech jejích odděleních. Stejný zákaz platí nemocnici Náchod, ale také Rychnov nad Kněžnou, Broumov, Jaroměř a Nové město nad Metují.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí