Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Novinky emailem
Jaroměřsko > Co se děje > divadlo

Robert Fulghum osobně ve Dvoře Králové (18. října 2017)

Redakce / 9.09.2017, Královédvorsko
Neváhejte setkat se se slavným spisovatelem osobně. Kromě divadelního představení jedné z jeho knih bude probíhat diskuse o jeho knihách a autogramiáda. Ve středu 18. října od 18 hod. v Hankově domě.
 

Cyklus scénického čtení mnížek v rámci LiStOVáNí by měl zažít každý. A právě v rámci LiStOVáNí přijíždí do Čech i americký spisovatel Robert Fulghum, aby představil svou novou knihu Opravář osudů. 

Uvidíte také divadelní představení z knihy Co jsem to proboha udělal? a pak budete mít možnost si s Robertem Fulghumem popovídat a nechat si podepsat knihy. 

Několik z jeho titulů bude i na místě výhodně k mání.


Účinkují: Věra Hollá a Alan Novotný (alt. Jiří Ressler)

Datum konání: 18. října 2017 od 18 hod.

Místo konání: sálek Hankova domu

Jednotné vstupné: 120 Kč 

Rezervace: 

Lenka Mannová, +420 499 320 110, mannova.lenka@hankuv-dum.cz

Proslulý americký autor zveřejňuje už dlouho na svých stránkách robertfulghum.com krátká zamyšlení nad věcmi, které ho v životě, při psaní a na cestách potkávají. Robert Fulghum vybral ty nejzajímavější postřehy, příhody a témata a upravil je pro knihu Co jsem to proboha udělal?, a to v duchu knih, kterými se jako spisovatel v 90. letech proslavil.


 

 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 1079x
 
 
 
Zpět
09.02.2018 - Oblastní nemocnice Náchod a.s. vydala dnes odpoledne plošný zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů, a to ve všech nemocnicích ONN a.s. a na všech jejích odděleních. Stejný zákaz platí nemocnici Náchod, ale také Rychnov nad Kněžnou, Broumov, Jaroměř a Nové město nad Metují.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí