Vyhledej
Počasí Jaroměř - Slunečno.cz
Novinky emailem
Jaroměřsko > Co se děje > divadlo

Dárkové poukazy na koncerty i ples v Hankově domě

Redakce / 3.12.2017, Dvůr Králové nad Labem
Je těžké vymýšlet každý rok nové skvělé vánoční dárky. Možná právě vám přijde vhod tip na dárky Hankova domu ve Dvoře Králové - dárkové poukazy na vybrané kulturní akce. A rozhodně je nemusíte kupovat jen jako dárek po stromeček :-)
 

FOTOGALERIE - Dárkové poukazy na koncerty i ples v Hankově domě

Pro fanoušky plesové sezóny se nabízí poukaz na vyhlášený Reprezentační ples Hankova domu, tentokráte již 28. ročník. Ples pořádá Městské kulturní zařízení Hankův dům v pátek 19. ledna 2018 a je vyhlášený nejen skvělým občerstvením v ceně včetně brzké snídaně, tak půlnočním překvapením a vybranou živou hudbou. Letos bude na plese hrát Levou rukou band Nová Paka, hostem bude Oga LOUNOVÁ & Band.Pro příznivce zejména šansonů je ideálním dárkem poukaz na koncert známé slovenské herečky, zpěvačky, ale především vynikající šansoniérky SZIDI TOBIAS & Band. Koncert se koná v neděli 4. února 2018 a rezervovat lístky si můžete do sálu se stolovou úpravou online již dnesPosluchačům jakéhokoliv věku je určen koncert známé české zpěvačky, písničkářky, multiinstrumentalistky, autorky hudby i textů Radůzy. S kapelou přijede naživo zahrát do sálu Hankova domu v sobotu 15. dubna. Vstupenky ve 3 cenových relacích si můžete rezervovat zde.Dárkové poukazy si objednávejte v kavárně Hankova domu (koupě lístů a vstupenek), telefonicky nebo emailem. K vyzvednutí a zaplacení jsou vždy osobně v kavárně Hankova domu.
Kontakt: 
Lenka Mannová
tel.: 499 320 110
e-mail: mannova.lenka@hankuv-dum.cz

Otevírací doba: 

po 13:00 - 20:00
út  - čt 9:00 - 12:00, 14:00 - 16:00

 

Související články
První představení nové divadelní sezony v Hankově domu uvede Simona Stašová

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 1045x
 
 
 
Zpět
24.11.2017 - Na dnešní ustavující schůzi Poslanecké sněmovny se Jiří Hlavatý zřekl svého mandátu poslance. Spolu s ním se ho také zřekl hejtman libereckého kraje Martin Půta a hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová .
23.11.2017 - NÁLEDÍ - včerejší večerní mlha zmrzla. Chodci - našlapujte opatrně, řidiči - jezděte pomalu.
20.11.2017 - Na obchvatu Hořic došlo dnes ráno k nehodě 6 osobních aut a kamionu. Na Hradubické jsou dnes ráno hlášeny hned 3 dopravní nehody v rozmezí 2 hodin. Jezděte opatrně!

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí